Luxusní 60 minutové masáže dle výběru. Přijďte vyzkoušet perlu mezi masážemi! Budete se cítit jako na exotické dovolené. Pro harmonii vztahů máme i masáž párů.

Vyberte MĚSTO
Chci dostávat slevy e-mailem

Luxusní 60 minutové masáže dle výběru. Přijďte vyzkoušet perlu mezi masážemi! Budete se cítit jako na exotické dovolené. Pro harmonii vztahů máme i masáž párů.

CENA: 179
Prodáno 4x
Nabídka vyprší za
Nabídka ukončena
SLEVA 64%

DALŠÍ SLEVY ›››

Luxusní 60 minutové masáže dle výběru. Přijďte vyzkoušet perlu mezi masážemi! Budete se cítit jako na exotické dovolené. Pro harmonii vztahů máme i masáž párů.

60 MINUTOVÁ PROFESIONÁLNÍ MASÁŽ DLE VÝBĚRU

pro nastarování ozdravných procesů

a harmonii těla i duše.


Dokonalý relaxační zážitek, přiliv nové energie, psychické i fyzické uvolnění.


Můžete si vybrat a vyzkoušet osvědčenou klasiku:

1. Klasická relaxační masáž

2. Sportovní nebo zdravotní masáž

3. Free style masáž - perla mezi masážemi

 

nebo

Exotické masáže:

4. Lávové kameny

5. Havajská lomi lomi

 

nebo také

6. Párová masáž dle výběru - zde je třeba zakoupit 2 vouchery

 

Buďte chvíli mimo realitu při jedné z našich
luxusních masáží!

 

 

Účinky masáží:

 • kouzelný smyslový požitek
 • hluboký terapeutický účinek
 • odbourání stresu
 • tělo a duše jsou nabité novou pozitivní energií
 • budete se cítit jako na exotické dovolené
 • délka masáže: 60 minut
 • délka masáže 90 minut (doplatek na místě 100,- Kč)
 • při zakoupení 2 ks kupónů, možnost využít párové masáže, ve stejnou dobu namasírujeme Vás i Vašeho partnera
 • nutné objednávky na email: bestsalon@seznam.cz, nejméně 14 dnů před skončením platnosti poukazu
 • při objednávce sdělte, prosím, kód voucheru
 • bližší informace na tel. 773 204 157, v případě že Vám nezvednu telofon, věnuji se právě klientům, kontaktujte mě na email nebo prostřednictvím sms zprávy, ozvu se Vám, jakmile to bude možné
 • zrušení rezervace je třeba nahlásit minimálně 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá
 • Platnost kuponu do 28. 2. 2014!

 

Dopřejte si dokonalý odpočinek a zapomeňte alespoň na chvíli
na celý svět!

1. KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Masáž pomáhá odvádět z těla odpadní látky, především kyselinu mléčnou, uvolňuje svaly a obnovuje jejich normální funkci. Mezi terapeutické účinky masáže patří uvolnění napětí ve svalech, tonizace a zpevnění svalů, povzbuzení krevního oběhu a lymfatického systému. Stejně jako na svaly působí masáž i na nervový systém, ovlivňuje autonomní nervovou soustavu a díky tomu se masírovaný cítí celkově uvolněný. Dráždění citlivých nervových zakončení se centrální nervovou soustavou přenáší do mozku, což přispívá k příjemným pocitům v průběhu masáže.
Masáží můžeme přispět k odstranění únavy a vyrovnat tak důsledky jednostranného zatěžování organismu během dne. Pravidelná masáž je vynikající prevencí před různými tělesnými neduhy a navíc je velmi příjemná.

 

 

2. SPORTOVNÍ MASÁŽ

Tento druh masáže doporučujeme především pro sportovce. Základním principem této procedury je promasírování svalů. Sportovní masáž také snižuje nervozitu a udržuje tak člověka mentálně čilého, ale přitom klidného. Lidé s pravidelným programem sportovní masáže znají její pozitivní vliv na rychlost, ohebnost a sílu svalů i to, že díky masáži získají ztracenou sílu rychleji zpět. Sportovní masáž tak zvyšuje odolnost svalů a pomáhá při obnově sil účinněji než samotný odpočinek.


3. FREE STYLE MASÁŽ - DEEP TISSUE MASÁŽ

Deep Tissue Massage (hloubková tkáňová masáž) – je technika, která se zaměřuje na hlubší vrstvy svalové tkáně. Odstraňuje chronické napětí ve svalech a uvolňuje nervové cesty a klouby pomocí pomalého protahování a tlaku prstů na stažených místech, tedy svalových vláknech, šlachách a vazech.
Stažené svaly blokují průchod krve a kyslíku a ve svalové tkáni vytvářejí toxiny. Během masáže dochází k uvolnění odpadních látek a zlepšení průtoku výživných látek a kyslíku. Při této terapii se doporučuje i  zvýšený přísun vody, který napomáhá k vyloučení toxinů..     

 

4. LÁVOVÉ KAMENY

Tato masáž vás zbaví stresu a napětí, zlepší váš spánek a odstraní bolesti hlavy. Pomůže vám od bolesti svalů, kloubů, zad a krční páteře. Kromě toho stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, čímž urychluje metabolismus a tak vám výrazně usnadňuje shodit přebytečná kila.

 

 

5. HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

(Hluboce harmonizující relaxační prožitková masáž)
Havajská masáž LOMI LOMI – je terapie, kterou provádíme především technikou  masáže předloktím. Vychází z velice jemných a plynulých dotyků. Pomáhá uvolnit energetické bloky, stejně tak zatuhlé svaly a to za pomoci krásně vonících teplých aromaterapeutických olejů. Stimuluje krevní  oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje. Odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá  k rychlejší detoxikaci organismu.

 

6. PÁROVÁ MASÁŽ

Není nic lepšího, než si užít společně prožité příjemné chvilky, které jsou snem každého páru.Ve stejnou dobu namasírujemé Vás i Vašeho partnera či parnerku. Sami si můžete vybrat, od koho se chcete nechat namasírovat. Tuto masáž si můžete vybrat i z více různých druhů programů naší masérny.

 

 

Ilustrační foto: freedigitalphotos.net

M.N.